€ 11 brutto/h

Praca w Niemczech dla kierowcy kat.B Uber od zaraz przewóz osób Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 21 maja 2019 19:42

Interesująca oferta pracy w Niemczech przy przewozie osób w Uberze jako kierowca kat. B. Zatrudnienie od zaraz w Monachium bez doświadczenia z atrakcyjnymi warunkami finansowymi.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Monachium.

Wynagrodzenie: 11 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w firmie, która współpracuje z Uberem;
  • pracownik otrzymuje do dyspozycji samochód służbowy oraz telefon komórkowy;
  • zadaniem będzie przyjmowanie zleceń za pośrednictwem aplikacji oraz wykonywanie przejazdów zgodnie z mapą;
  • dbanie o samochód i odpowiedni komfort pasażerów.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • wysoka kultura osobista;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • schludność;
  • znajomość języka niemieckiego – przynajmniej w stopniu podstawowym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • samochód służbowy;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • samochód służbowy typy Toyota Auris, Opel Astra, VW Golf.

Aplikacja:

CV (w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji) należy przesłać na adres:

einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem: „Kierowca kat. B – Uber od maja, Monachium 2019”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-przy-przewozie-osob-dla-kierowcy-kat-b-uber-monachium/

Nr ogł.: 5725ce41444908d4