€ 2800-3500/mc brutto

Praca w Niemczech dla kierowcy kat.B od zaraz München podstawowa znajomość języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 18 września 2018 20:44
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
szofer kierowca limuzyny kat.b praca niemcy 2018

Ciekawa praca w Niemczech od zaraz dla kierowcy kat.B w Monachium. Zatrudnienie z podstawową znajomością języka przy przewożeniu klientów VIP luksusowymi samochodami. Pomagamy w organizacji płatnego zakwaterowania.

Stanowisko: kierowca/szofer.

Lokalizacja: Monachium, Niemcy.

Pensja miesięczna: 2800-3500 euro brutto.

Początek: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • przewóz osób luksusowymi samochodami, takimi jak Jaguar, Audi, BMW, Mercedes;
  • obsługa różnych imprez okolicznościowych – urodziny, wesela, wieczory kawalerskie itp.

Wymagania wobec kandydatów:

  • chęć i gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz w Niemczech;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • co najmniej podstawowy język niemiecki;
  • kultura osobista;
  • bardzo dobra organizacja;
  • prawo jazdy od co najmniej 4 lat;
  • kontaktowość, przyjazne nastawienie.

Oferujemy:

  • grafik, który można dopasować do własnych potrzeb;
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane w terminie;
  • możliwość rozwoju;
  • wsparcie w szukaniu miejsca zamieszkania w Niemczech;
  • odzież roboczą w postaci eleganckich butów i garnituru;
  • dodatki do wynagrodzenia;
  • możliwość zdobycia doświadczenia jako kierowca.

Aplikacje:
Zapraszamy do przesyłania CV pod podany niżej adres. W tytule wiadomości prosimy wpisać:

„Kierowca kat.B, przewóz klientów premium – imię i nazwisko”.

stellenanzeige@contractor.net

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-dla-kierowcy-kat-b-z-podstawowym-jezykiem-monachium/

wyświetleń: 1034, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 3225ba1102427bac