€ 8,50 Euro brutto/h

Praca w Niemczech dla kierowcy kat.b – kurier bez doświadczenia w Schleiden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Schlieden
  • Wymagany stopień znajomości języka: Komunikatywna znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 11 stycznia 2016 13:39
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
kurier-niemcy (2)

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B – kuriera. Zatrudnienie w Schleiden również dla osób bez doświadczenia. Poszukujemy osoby komunikatywnej, z odpowiednim podejściem do klienta.

Stanowisko: kierowca kat.B – kurier.

Lokalizacja: Niemcy, Schleiden.

Wynagrodzenie: 8,50 Euro/brutto.

Opis stanowiska:
Praca polega na rozwożeniu paczek pod wskazane adresy. Ważnym elementem pracy jest kontakt z klientami firmy kurierskiej w celu umówienia dostarczenia przesyłki, dlatego ważna jest przynajmniej komunikatywna umiejętność języka niemieckiego.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat.B;
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
  • optymistyczne podejście oraz motywacja;
  • doświadczenie w zawodzie kuriera mile widziane;
  • uprzejmość i uśmiech na twarzy;
  • uczciwość i punktualność;
  • odpowiedzialność i rzetelność;
  • stan zdrowia pozwalający wykonywać pracę kuriera.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w niemieckiej firmie;
  • stabilną pracę;
  • odprowadzanie składek;
  • ubezpieczenie;
  • początkowe szkolenie i zapoznanie z firmą;
  • służbowe auto;
  • pracę w dobrej atmosferze;
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń w pracy za granicą.

Jak aplikować:
Prosimy o wysłanie e-maila zawierającego CV, pod adres TheTransporter@t-online.de lub telefon pod numer 00 49 1782047335

W przypadku wysłania CV, prosimy załączyć klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Odpowiadamy wyłącznie na wybrane oferty.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/kierowca-kat-b-kurier-oferta-pracy-w-niemczech-bez-doswiadczenia-schleiden/

wyświetleń: 2033, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 765693602c82502