€ 1764 euro/m-c brutto

Praca w Niemczech 2019 bez znajomości języka pakowanie pralinek od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 lutego 2018 06:47

Oferujemy pracę w Niemczech dla pakowaczy bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym. Od zaraz zatrudnimy w fabryce z Düsseldorf przy pakowaniu czekoladek.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 1764 euro za godzinę brutto

Liczba wakatów: 3

Opis stanowiska:

  • praca będzie głównie polegała na pakowaniu ekskluzywnych pralinek na linii produkcyjnej
  • zadaniem pracownika będzie kontrola jakości wyrobów oraz usuwanie artykułów wybrakowanych

Wymagania:

  • gotowość do przestrzegania surowych norm BHP – dezynfekowanie obuwia i rąk, noszenie odzieży ochronnej, itp.
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • otwartość i elastyczność
  • doświadczenie na produkcji żywności lub przy pracy z artykułami spożywczymi
  • zaangażowanie i pracowitość

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie w pokojach 2,3 osobowych lub samodzielne lokum za 125 euro miesięcznie
  • liczne szkolenia
  • zatrudnienie na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia dla najlepszych
  • pomoc konsultanta na miejscu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „pakowanie czekoladek, Düsseldorf”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-czekoladek-od-zaraz-dusseldorf/

Nr ogł.: 9545a7299af59180