€ 1750 brutto/m-c

Praca w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu pralin od zaraz 2018 Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2017 02:34

Aktualna opcja pracy w Niemczech przy pakowaniu czekoladek dla kandydatów bez znajomości języka. Zatrudnienie 2018 możliwe od zaraz w zakładzie z Hamburga dla 4 osób.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1750 euro za miesiąc brutto

Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska:

  • praca przy linii będzie polegała na pakowaniu pralinek do wytłoczek oraz odrzucaniu wybrakowanych artykułów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obsługę maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • możliwość zastosowania się do surowych przepisów BHP
  • szybkie uczenie się
  • motywacja i chęć do pracy
  • zaangażowanie i sumienne wykonywanie obowiązków
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • samodyscyplina

Oferujemy:

  • możliwość skorzystania z odpłatnego zakwaterowania w cenie 200 euro za miesiąc plus media
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy
  • pracę z 3-miesięcznym okresem próbnym oraz możliwością przedłużenia współpracy dla najlepszych
  • szkolenia z przepisów BHP
  • pomoc konsultantów na miejscu

Aplikacja:

Kandydatów zachęcamy do wysyłania aplikacji z podaniem nr. ref.: pakowanie-czekoladek/04/18 na adres:

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-czekoladek-od-zaraz-hamburg/

wyświetleń: 1406, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 99558eea44b98b60

3 komentarze aby “Praca w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu pralin od zaraz 2018 Hamburg”

  1. zainteresowana 531489819

  2. prosze o kontakt jestem zainteresowana panstwa ofetra pracy
    pozdrawiam

  3. grazyna+48 539622664 dn. 18 sierpnia 2017 @ 22:21

    prosze o kontakt jestem zainteresowana panstwa ofetra pracy
    pozdrawiam

Zostaw odpowiedź do grazyna