€ 12 brutto na godz.

Praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz na magazynie zabawek Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Poczdam
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 marca 2019 16:44

Poszukiwani pracownicy do pracy w Niemczech na magazynie zabawek. Zatrudnienie w Poczdamie bez znajomości języka. Oferta aktualna od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Poczdam.

Wynagrodzenie: 12 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień, które są składane drogą elektroniczną;
  • zadaniem pracownika będzie dbanie o porządek na magazynie, kompletowanie, pakowanie oraz wysyłanie produktów;
  • rozładowywanie dostaw;
  • praca z komputerem, czyli wprowadzanie danych do systemu;
  • wykonywanie innych zadań, które są zlecane na bieżąco.

Wymagania:

  • szybkie tempo pracy, zwinność, energiczność;
  • pracowitość, zdyscyplinowanie;
  • zaangażowane wypełnianie swoich  obowiązków;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • miel widziana będzie znajomość j. niemieckiego oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowo płatne nadgodziny, czyli +25%;
  • zakwaterowanie bezpłatne;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • niemiecką umowę o pracę na 4 miesiące;
  • możliwość stałego zatrudnienia;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • dokładne szkolenie pracownicze.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

Aplikować można poprzez adres: pl-arbeiteinstellen@job4u.com z załączeniem swojego CV, LM i zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz podaniem odpowiedniego tytułu: „Niemcy praca hurtownia zabawek | Poczdam 2019”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-zabawkami-od-zaraz-w-poczdamie/

wyświetleń: 587, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 7705c8fb1b297bd2