€ do uzgodnienia

Od zaraz praca w Niemczech bez języka na magazynie Monachium dla komisjonera

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 stycznia 2016 17:14
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
magazyn-komisjoner-zbieranie-zamowien-2015

Magazyn spożywczy w Monachium poszukuje od zaraz pracowników do komisjonowania towarów bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech z zapewnionym zakwaterowaniem oraz niemiecką umowę o pracę.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja pracy: Niemcy, Monachium.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku:
głównym zadaniem na stanowisku będzie komisjonowanie towarów, jest to praca z użyciem wózka widłowego. Możliwe również inne zadania zlecone przez kierownika.

Oczekiwania:

  • umiejętność obsługi elektrycznego wózka ręcznego widłowego Ameise;
  • poczucie estetyki;
  • gotowość do pracy w warunkach chłodniczych 5-7 stopni Celsjusza;
  • sprawność fizyczna i dobry stan zdrowia;
  • odpowiedzialność i staranność;
  • punktualność, niezawodność, uczciwość.

Zapewniamy:

  • wyższe stawki za pracę nocą;
  • premie oraz dodatki do podstawy;
  • praca na niemieckich zasadach;
  • zakwaterowanie w niskiej cenie w pokojach 2-3 osobowych;
  • pomoc w formalnościach.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji poprzez poniższą stronę internetową:

Informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas zgłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/komisjoner-bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-monachium-na-magazynie/

wyświetleń: 2168, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 21556ab625ad1f6d