€ atrakcyjne zarobki

Praca w Niemczch na budowie przy remontach i wykończeniach bez języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2016 14:40

Firma budowlana z Düsseldorfu zatrudni pracowników budowlanych. Oferta pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka na budowie przy remontach,wykończeniach.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejscowość: Düsseldorf, Niemcy

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • praca na budowie przy remontach i wykończeniach, zadania będą wykonywane na zewnątrz i wewnątrz
  • obowiązkiem pracownika będzie wyrównywanie ścian i przygotowywanie pod malowanie oraz tapetowanie
  • lakierowanie drzwi, okien, framug
  • montaż ścianek działowych i sufitów podwieszanych
  • układanie płytek

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka odpowiedzialność i przykładanie się do powierzonych zadań
  • doświadczenie zawodowe
  • prawo jazdy kat.B
  • profesjonalizm
  • własna działalność gospodarcza – samozatrudnienie

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • zorganizowane na miejscu jest zamieszkanie
  • niezbędne narzędzia
  • samochód służbowy do przejazdów i przewożenia narzędzi oraz materiałów

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą mogą aplikować poprzez stronę:

Lub telefonicznie, pod numerem: 660 229 420

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-remonty-i-wykonczenia-na-budowie-dusseldorf/

wyświetleń: 1627, dzisiaj: 2

Nr ogł.: 15757adc25ea5be3

1 odpowiedź aby “Praca w Niemczch na budowie przy remontach i wykończeniach bez języka Düsseldorf”

  1. witam, jestem zainteresowany oferta pracy , posiadam 2 letnie doświadczenie w tej branży , generalnie prace wykończeniowe wewnątrz , pracowałem jako pomocnik jednak większość czynności wykonywałem sam , tj. Szpachlowanie , malowanie , docinanie płytek(szlify), trochę również znam się na elektryce. zabudowy , sufity podwieszane . Również znam się na montarzach mebli gdyż z zawodu jestem stolarzem, posiadam również prawo jazdy kat . B , oraz kurs tapicera meblowego. Jestem pracowity oraz sprawny fizycznie i gotowy do wyjazdu natychmiast. W razie pytań proszę o kontakt drogą e.maij : d.bilski.95@wp.pl