€ od 13 euro brutto/h + zamieszkanie

Praca Niemcy w Norymberdze przy sprzątaniu domów i mieszkań od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Norymberga
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 września 2016 04:48

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla osób z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu domów i mieszkań u klientów premium. Oferta z Norymbergii od zaraz jest dostępna dla Polaków.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Rozpoczęcie: od zaraz
Miejsce zatrudnienia: Norymberga
Wynagrodzenie: 13 euro brutto w przypadku zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub 15 euro brutto przy gewerbe

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za kompleksowe sprzątanie domów i mieszkań klientów premium w Norymberdze
  • pracownik musi dbać aby klient był zadowolony z pracy i sprzątać zgodnie z wytycznymi – np. środkami ekologicznymi lub właśnie z użyciem specjalistycznych detergentów

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat.B
  • wysoka kultura osobista
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • umiejętność pracy w grupie
  • dokładność, solidność, zaangażowanie
  • miła aparycja i wysoka kultura osobista

Zapewniamy:

  • sposób zatrudnienia do wyboru dla samego pracownika
  • samochód służbowy
  • w pełni samodzielne stanowisko
  • zatrudnienie od zaraz
  • za 300 euro miesięcznie pracodawca zapewnia zamieszkanie w kawalerce oddalonej od miasta o 10 km

Aplikacja:
Osoby zainteresowane tą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniższy adres kontaktowy:
einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca od zaraz przy sprzątaniu mieszkań i rezydencji, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-domow-mieszkan-norymberga/

wyświetleń: 2142, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 10957e5d136cd708

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.