€ 800 miesięcznie

Praca Niemcy w Mainz dla pomocy kuchennej z podstawową znajomością języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Mainz
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 stycznia 2016 20:12

Restauracja z Mainz zatrudni osoby z podstawową znajomością języka w charakterze pomocy kuchennej. Atrakcyjna praca w Niemczech z zakwaterowaniem i wyżywieniem.

Stanowisko: pomoc kuchenna.
Wynagrodzenie: 800 Euro miesięcznie.
Lokalizacja: Niemcy, Mainz.

Zadania na stanowisku:

  • mycie, obieranie, krojenie składników;
  • robienie lodów i sałatek;
  • gotowanie zup;
  • polerowanie i czyszczenie sztućców;
  • bieżące prace zlecone przez szefa kuchni.

Oczekujemy:

  • podstawowej umiejętności gotowania;
  • zwinności i energiczności;
  • dokładności i rzetelności;
  • podstawowej znajomości języka niemieckiego;
  • dobrego stanu zdrowia;
  • uprzejmości i pozytywnego nastawienia do współpracowników.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie i wyżywienie za darmo;
  • pracę w młodym i pozytywnym zespole;
  • możliwość rozwinięcia umiejętności kulinarnych;
  • stabilne zatrudnienie na podstawie legalnej umowy;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • pomoc we wszelkich formalnościach.

Aplikacje:
Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie maila zawierającego swoje CV i kilka słów o sobie na adres praca@arpro.pl.
W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Praca dla pomocy kuchennej, Mainz”.

Na wszelkie pytania związane z ogłoszeniem odpowiemy w kontakcie telefonicznym: 790219388.

Oferta pracy tymczasowej.
ARPRO Sp z o.o.
Arpro nr. wpisu 7151.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-dla-pomocy-kuchennej-w-mainz-z-podstawowym-niemieckim/

wyświetleń: 1549, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 706569ca47f0fca9

1 odpowiedź aby “Praca Niemcy w Mainz dla pomocy kuchennej z podstawową znajomością języka”

  1. byłbym zainteresowany tom ofertom pracy pracowałem na tym samym stanowisku posiadam aktualnom ksiazeczke sanepidowskom nr tel 536309443