€ 13 brutto + dieta 30 euro netto/d

Praca Niemcy w budownictwie przy remontach i wykończeniach bez języka Brema

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 czerwca 2015 22:15
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
remonty-wykonczecnia

Firma remontowa z Bremen zatrudni Polaków do pracy w Niemczech w budownictwie przy remontach i wykończeniach bez znajomości języka. Oferta zatrudnienia z zapewnionym płatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik budowlany
Miejsce pracy: Bremen
Zarobki: 13 euro brutto + dieta
Liczba miejsc: 5

Zadania:
Wszelkie prace remontowe takie jak zrywanie tapet, podłóg, kafelków, szpachlowanie ścian, regipsy, malowanie, stawianie ścianek działowych, montaż armatury etc.

Wymagania:
– fach w ręku
– doświadczenie minimum 2 lata przy remontach
– prawo jazdy kat. B
– umiejętność kafelkowania będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– zakwaterowanie na miejscu (koszt 300 euro miesięcznie)
– zatrudnienie na niemieckich warunkach bez konieczności gewerby
– możliwość wypłaty zaliczki
– przyjazna atmosfera

Zgłoszenia w formie CV proszę przesyłać na adres: ogłoszenie @ wygasło

wyświetleń: 2416, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 503557898a8721ab

2 komentarze aby “Praca Niemcy w budownictwie przy remontach i wykończeniach bez języka Brema”

  1. witam odpowiada mi taka praca ichcialbym pracowac posiadam prawojazdy kat b znam sie na remontahc zasadzie wsystko zrobie

  2. Witam.Jestem zainteresowany pracą.Zajmuję się wykończeniówką i remontami.Fach w ręku mam od 15 lat.Więc w tym fachu czuję się jak ryba w wodzie.Niestety w Polsce coraz to ciężej dlatego chcę wyjechać do de.Proszę o kontakt,odpowiedz.

    Pozdrawiam