€ do ustalenia

Praca Niemcy Stuttgart na magazynie bez znajomości języka zbieranie zamówień

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 grudnia 2015 14:35
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
zbieranie-zamowien-ubrania-odziez-obuwie-magazyn

Dam fizyczną pracę w Niemczech przy kompletowaniu zamówień na magazynie. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego w Stuttgarcie. Zapewniamy zakwaterowanie płatne niedaleko miejsca zatrudnienia. Wysokie zarobki i możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy.

Stanowisko: praca na magazynie.

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy.

Wynagrodzenie: do negocjacji z kierownictwem zakładu pracy.

Opis stanowiska:

  • kompletowanie zamówień na artykuły spożywcze;
  • obsługa wózka tzw.”paleciaka”;
  • posługiwanie się skanerem;
  • przestrzeganie procedur i przepisów BHP;
  • inne, zlecone prace na magazynie.

Wymagamy:

  • doświadczenia w pracy na magazynie;
  • sprawności fizycznej;
  • dokładności i sumienności;
  • punktualności;
  • możliwości przyjazdu do Stuttgart własnym autem;
  • podjęcia pracy od zaraz i gotowości do wyjazdu;
  • dobrej organizacji pracy własnej.

Zapewniamy:

  • organizację i częściowe dofinansowanie zakwaterowania;
  • niezbędne do wykonywania pracy szkolenia;
  • odprowadzanie składek;
  • umowę na niemieckich warunkach.

Aplikacje:

Dokumenty w postaci CV prosimy wysyłać na adres mailowy praca.niemcy@workservie.pl dodając dopisek z numerem referencyjnym MAG/BON//KW47.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-na-magazynie-zbieranie-zamowien-stuttgart/

wyświetleń: 1539, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 157566ff6cab09ac

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.