€ do uzgodnienia

Praca Niemcy sezonowa przy zbiorach winogron od zaraz Karlsruhe 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Karlsruhe
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 października 2015 01:29

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy zbiorach winogron. Ogłoszenie z Karlsruhe bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia przy winobraniu z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: Pracownik do zbioru winogron

Lokalizacja: Karlsruhe, Niemcy

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca w szybkim tempie przy zbiorze winogron. Każdą kiść należy ściąć sekatorem i ułożyć w skrzynkach.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność i wytrzymałość fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz
  • punktualność gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę sezonową
  • zorganizowane bezpłatnie miejsce do zamieszkania
  • wsparcie polskiego pracownika
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu i zaaklimatyzowaniu się na miejscu

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniższy adres:

Ogłoszenie wygasło!

wyświetleń: 3794, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 732560d0d871f4f4

5 komentarzy aby “Praca Niemcy sezonowa przy zbiorach winogron od zaraz Karlsruhe 2015”

  1. Dzień dobry mam na imię Marcin lat 37
    Jestem zainteresowany podjęciem u państwa pracy choćby nawet od zaraz.
    Jestem osobą niepaląca i bez nałogów potrafię pracować w zespole jak i samodzielnie . Posiadam również aktualna książeczkę sanitarno epidemiologiczną gdyż pracowałem na magazynie ze spożywką
    Posiadam również podstawowy kurs języka niemieckiego (1A) jak i również podstawowy kurs języka angielskiego .
    Jeśli jesteście państwo moją kandydaturą uprzejmie proszę o kontakt na e-mail kruk-1978-1978@o2.pl lub nr tel 506-996-967

  2. poszukuje pracy dn. 3 listopada 2015 @ 18:26

    Jestem zainteresowana pracą proszę o odpowiedz. Agnieszka,

  3. Witam. Czy macie państwo jakąś pracę przy winogronach w tej chwili? Proszę o kontakt 797611038 lub e-mail krzychu8876@wp.pl

  4. Jestem zainteresowana mam lat 37 tel.692 841 871

  5. znam sie dobrze na obieraniu winogron chetnie podejme u was prace prosze o kontakt

    886653577 jolanta