€ 1900 euro netto/mc

Praca Niemcy przy renowacji marketów dla malarza na budowie Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ingolstadt
  • Wymagany stopień znajomości języka: Komunikatywna znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Opublikowany: 9 grudnia 2015 01:54

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla budowlańców na stanowisku malarza przy renowacji supermarketów. Ogłoszenie z Ingolstadt w budownictwie dla Polaków z doświadczeniem.

Stanowisko: Malarz

Miejsce zatrudnienia: Ingolstadt, Niemcy

Zarobki: 1900 euro netto/mc

Opis stanowiska:

  • prace przy przygotowaniu ścian, szpachlowanie, gipsowanie, malowanie
  • osoba zatrudniona będzie wykonywała pracę w supermarketach – tzw. odnawianie

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • dobra znajomość języka niemieckiego – konieczność rozumienia słownictwa branżowego

Zapewniamy:

  • umowa o pracę podpisana będzie bezpośrednio z niemieckim przełożonym – bez pośredników
  • zorganizowane miejsce zamieszkania
  • bezpłatny udział w procesie rekrutacyjnym
  • możliwość korzystania z urlopów
  • po wcześniejszym ustaleniu z przełożonym możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • dla najlepszych stała praca w Niemczech
  • zapewnione odprowadzanie składek
  • zaliczki przelewane są raz w tygodniu na numer konta bankowego

Aplikacja:
Zgłoszenie w formie wiadomości e-mail należy przesłać za pomocą poczty elektronicznej na poniższy adres:
silverhand.2139338@es-candidate.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-ingolstadt-na-budowie-dla-malarza-renowacja-supermarketow/

wyświetleń: 1721, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 703566770bc65790

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.