€ 9,50 euro za godzinę brutto + dieta

Praca Niemcy przy pakowaniu przekąsek bez języka od zaraz Wolfsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wolfsburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 czerwca 2016 23:09
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
przekaski-produkcja-pakowanie-chipsy

Fabryka z Wolfsburga zatrudni nowych pracowników od zaraz, bez znajomości języka. Praca w Niemczech dla Polaków przy pakowaniu przekąsek. Zakwaterowanie oferuje pracodawca w niskiej cenie.

Stanowisko: pakowacz.

Miejsce zatrudnienia: Wolfsburg.

Wynagrodzenie: 9,50 euro za godzinę plus dieta.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie przekąsek takich jak chipsy, krakersy i paluszki przy taśmie produkcyjnej;
  • kontrolowanie jakości gotowych produktów;
  • kierownik może zlecać również inne zadania.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • zakwaterowanie w dobrym standardzie płatne 100 euro za miesiąc;
  • profesjonalne i dokładne szkolenie pracownicze;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • dobre warunki finansowe.

Oczekiwania:

  • umiejętność wykonywania zadań w zespole;
  • predyspozycje do szybkiej i jednostajnej pracy;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • gotowość do przestrzegania zasad obowiązujących na produkcji;
  • dobry stan zdrowia i sprawność fizyczna;
  • przestrzeganie zasad higieny;
  • kultura osobista i przyjazne nastawienie;
  • zaletą będzie aktualna książeczka sanepidu.

Aplikacje:
CV, najlepiej w języku niemieckim prosimy wysyłać pod adres mailowy podany poniżej. W temacie wiadomości prosimy wpisać: pakowanie-slonych-przekasek-6/16.
Pozwoli nam to przyporządkować Państwa zgłoszenie do odpowiedniej oferty.

  • dringende@europe.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-pakowacz-przekasek-bez-jezyka-od-zaraz-wolfsburg/

Nr ogł.: 470576168283fcd0

9 komentarzy aby “Praca Niemcy przy pakowaniu przekąsek bez języka od zaraz Wolfsburg”

  1. Oboje z partnerką jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Posiadamy doświadczenie w pracy w magazynie przy przyjęciu oraz dystrybucji towarów. Oboje posiadamy uprawnienia do obsługi wózków widłowych. Posiadamy także doświadczenie w pracy na produkcji i przy pakowaniu różnych artykułów.
    Konrad Łuczyński
    Tel. 729613013

  2. Jestem zainteresowany na wyjazd z dziewczyną od zaraz.
    Prosze o kontakt: 791 236 984

  3. Wraz z grupą 4 przyjaciół jesteśmy zainteresowani ofertą. Nr :725 146 674

  4. jestem zainteresowany praca w niemczech 577902722 prosze smsa zostawic na nr tel

  5. Jestem zainteresowana państwa ofertą proszę o kontakt na maila.Pozdrawiam

  6. witam jestem zainteresowany praca

  7. Ireneusz dn. 15 lipca 2016 @ 08:37

    Para jest zainteresowana 534070306

  8. witam jestem zainteresowany praca w niemczech od zaraz obecnie przebywam w monachium pracowalem w firmie otto pachmayer hurtownia piwa i napoi prosze o kontakt podaje dwa numery tel +49 0 15211585869 oraz polski numer +48 518231116

  9. Jeseteśmy zainteresowania Marek i Małgorzata. Prosimy o kontakt pod numer: 667301884