€ 1,100.00

Praca Niemcy opiekunka osób starszych do mobilnej seniorki (78 l.) Frechen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frechen
  • Wymagany stopień znajomości języka: Komunikatywna znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 czerwca 2017 15:03
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
fotka 2

Od 6-go lipca 2017 potrzebna osoba do pracy w Niemczech na stanowisku opiekunki osób starszych. Zatrudnienie we Frechen przy opiece nad mobilną Panią w wieku 78 lat.

Miejsce pracy: Niemcy , Frechen – nr oferty: 424
Termin wyjazdu: od 06.07.2017
Wynagrodzenie: 1100 euro +premia wakacyjna *

Ogólny opis:
Do opieki mobilna Seniorka lat 78 . Po mieszkaniu porusza się samodzielnie, natomiast wychodząc na zewnątrz potrzebuje pomocy opiekunki lub wózek inwalidzki który ma do dyspozycji. Ma problemy z pamięcią , ale bierze leki hamujące rozwój i objawy choroby. Potrzebuje niewielkiej pomocy w codziennych czynnościach.
Dobre warunki mieszkaniowe i dostęp do internetu.
Pani ma dwie córki mieszkające w odległości kilkunastu kilometrów.

Zakres obowiązków:
-prowadzenie domu,
-zakupy,
-pomoc podopiecznej  w codziennych czynnościach,
-wspólne aktywne spędzanie czasu.

SPRAWDZONA OFERTA ! ! !
więcej informacji udzieli dział rekrutacji

Wymagania:
kobieta (wiek 40-50 lat)
język komunikatywny
niepaląca
z doświadczeniem

ZAPEWNIAMY:

* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie DAK
(niemiecka emerytura , kindergeld)
* Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO
* Podwójne diety i premie na Święta
* Zwrot kosztów podróży
* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
* Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach
* Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski
* Premia 200€ dotyczy wyjazdów na 2 miesiące ( 100€ lipiec + 100€ sierpień )

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC
NA 4, 6, 8, 12 TYGODNI
ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE:
– PODSTAWOWYM,
– KOMUNIKATYWNYM,
– DOBRYM I BARDZO DOBRYM

CODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA I ZMIANY
ZAPRASZAMY ! ! !

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.
CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE

KONTAKT:
osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej
aplikacji (cv+zdjęcie) na adres:

gdynia.konik@gmail.com

tel: 576 115 628
– wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)

PRACUJEMY W GODZINACH: 8.00 – 16.00

wyświetleń: 702, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 2025943a1c9bc68f