€ 9e

Praca Niemcy – Operator wózków widłowych z podstawowym językiem Leinefelde-Worbis

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Leinefelde-Worbis
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 września 2016 02:08
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
top01-jpg

Firma z Leinefelde-Worbis poszukuje pilnie magazynierów – operatorów wózków widłowych do pracy w Niemczech. Podstawowa znajomość języka niemieckiego jest wymagana przez pracodawcę.

Magazynier z j. niemieckim lub bez – 9€ brutto/h + 20€ netto diety/dzień- Niemcy
East Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (KRAZ 13171). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu:
Miejsce pracy: LEINEFELDE
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– zbieranie towaru na Euro-Paletach,
– środek lokomocji: wózek widłowy czołowy lub boczny,
– zbierany towar z obszaru meblowego,
– ciężar od 5 – 30 kg, a pojedyncze kartony ok.60 kg,
– praca ze scanerami i oznaczeniem miejsc za pomocą kodów kreskowych,
– artykuły przemysłowe do czyszczenia meblin(w kartonach i na paletach).
WYMAGANIA:
– uprawnienia na wózki widłowe czołowe i boczne- niekoniecznie (Frontgabestapler, Seitengabrlstapler)
– znajomość j. niemieckiego na poziomie dobrym lub podstawowym
– dyspozycyjność
OFERTA:
– stawka: 9€ brutto/h + 20€ netto diety/dzień,
– niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony z pełnym ubezpieczeniem,
– możliwość przejęcia przez niemiecki zakład pracy,
– zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę, opłacone z góry/ na koniec miesiąca kwota potrącona z wynagrodzenia,
– praca od poniedziałku do piątku,
– zmiany : 2 w ciągu dnia (ranna i popołudniowa),
– praca w pełnym wymiarze godzin, nadgodziny oraz zmiany nocne płatne dodatkowo 25%,
– profesjonalna opieka polskojęzycznych dysponentów.

Aplikuj już teraz na podany adres mailowy: daniel.szymkowicz@eastservice.pl
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. ).

wyświetleń: 1167, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 65857d3e8157a763