€ 13€/h + 20€ diety

Praca Niemcy od zaraz dla montera Izolacji przemysłowej bez języka, Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund, Zagłębie Ruhry
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 czerwca 2021 14:36

Od zaraz w rejonie Dortmundu możliwa ciekawa praca w Niemczech bez znajomości języka na stanowisku montera izolacji przemysłowej. Zatrudnienie na okres 12 miesięcy.

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Monter izolacji przemysłowej
od zaraz!

Opis stanowiska:
– montaż nowej izolacji, demontaż starej, Izolacja przemysłowa w rafineriach na rurach lub w fabrykach
– 50-60 godz. tygodniowo możliwe, jak i weekendy

Wymagania:
– znajomość niemieckiego nie konieczna
– doświadczenie!
– gotowość do wyjazdu

Oferujemy:
– umowa o pracę na 12 miesięcy, umowa niemiecka
– od 13 – 20brutto/ godzine + nocleg opłacony
– narzędzia i ubiór poprzez pracodawce do dyspozycji

miejsca pracy: Dortmund, Zagłębie Ruhry

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV bezpośrednio na maila:
info@work-4-all.com z tytułem „Stanowisko + numer kontaktowy”.
Możliwość kontaktu na numer +48 570 580 641

wyświetleń: 197, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 29060d0a0b1b16b4