€ 11,78/h brutto

Niemcy praca od zaraz dla kierowcy kat.B w Monachium bez doświadczenia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Wymagany stopień znajomości języka: Dobra znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 września 2016 23:41

Atrakcyjna praca w Niemczech dla kierowców z prawem jazdy kat.B bez doświadczenia. Zatrudnienie od zaraz na stanowisko kuriera do rozwożenia paczek w Monachium.

Stanowisko: kurier

Lokalizacja: Monachium, Bawaria

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Opis stanowiska:

  • praca kuriera polega na rozwożeniu przesyłek

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym
  • uprawnienia do prowadzenia pojazdów kategorii B

Oferujemy:

  • pracę bez doświadczenia na stanowisku kuriera
  • umowę na warunkach obowiązujących na terenie Niemiec
  • zagwarantowaną stawkę godzinową w wysokości 11,78 euro brutto za godzinę plus dodatki ustawowe za pracę w terenie
  • tydzień roboczy od poniedziałku do soboty
  • możliwość ustalenia w grafiku dni wolnych od pracy
  • zapewnione przez pracodawcę miejsce do zamieszkania

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeśli zainteresowała was nasza oferta pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres e-mail: niemcy@irk.pl z dopiskiem KURIER. Skontaktować można się również pod numerem 536 275 320.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/kurier-praca-w-niemczech-dla-kierowcy-kat-b-w-ok-monachium/

wyświetleń: 1449, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 82657ee7219d5aa7

1 odpowiedź aby “Niemcy praca od zaraz dla kierowcy kat.B w Monachium bez doświadczenia”

  1. Witam serdecznie,
    Mieszkam w Monachium od 2 lat. Pracowałem już w magazynie w Monachium.Niestety zakład zamknięto i zostałem bez pracy.Posiadam prawo jazdy kat.B i własny samochód.Z zawodu jestem telemonterem. Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy.
    Mam nadzieję na szybką i pozytywną odpowiedź. Pracę mógłbym rozpocząć od zaraz.
    Pozdrawiam- Maciej