€ 1600 - 1700 euro miesięcznie brutto

Praca Niemcy od zaraz dla kierowcy kat. B przy przewozie osób w Augsburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 7 marca 2016 22:04

Urząd miasta Augsburga poszukuje pracownika, kierowcy z kat.B, do przewozu osób niepełnosprawnych. Praca w Niemczech od zaraz, z podstawową znajomością języka, dla Polaków.

Stanowisko: kierowca – przewóz osób (prawo jazdy kat.B).

Wynagrodzenie: 1600 – 1700 euro miesięcznie brutto.

Lokalizacja: Augsburg, Niemcy.

Opis stanowiska:
Jest to praca w charakterze kierowcy, odbywająca się w nieregularnych godzinach, w zależności od aktualnego zapotrzebowania. Głównym zadaniem będzie przewóz osób starszych lub niepełnosprawnych ruchowo.

Oczekiwania:

  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • prawo jazdy kat.B;
  • komunikatywność, miłe podejście do pasażerów;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków;
  • punktualność;
  • dobre zdrowie i sprawność fizyczna;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie plusem.

Zapewniamy:

  • możliwość pracy od zaraz;
  • stabilną umowę o pracę początkowo na okres próbny;
  • wysokie zarobki;
  • samochód i telefon służbowy;
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia;
  • pomoc we wdrożeniu w obowiązki.

Dla kandydatów:
Aplikacje mailowe prosimy wysyłać pod adres:

einfach-losungen@germanymail.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać:
„Praca Niemcy dla kierowcy kat.B przy przewozie osób starszych i niepełnosprawnych, Augsburg. Imię, nazwisko”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-przewoz-osob-jako-kierowca-kat-b-augsburg/

wyświetleń: 1832, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 56756dd8262b3861

3 komentarze aby “Praca Niemcy od zaraz dla kierowcy kat. B przy przewozie osób w Augsburgu”

  1. jestem zainteresowany mam 46 lat i bardzo dużo cierpliwości jeśli chodzi o język niemiecki to słaby ale kierowca dobry z dużą praktyką oraz szkolenie pierwszej pomocy mój nr.+48884023221 lub mail kris1970onet.pl proszę o odpowieć

  2. Witam,
    jestem zainteresowany pracą. Język znam na poziomie A1/A2
    dyspozycyjny od zaraz.

  3. kierowca b i c sanitariusz podejmę pracę w Niemczech.obecnie pracuję w szpitalu jako Sanitariusz i mam kontakt z pacjentami na co dzień pozdrawiam Janusz.