€ 10 euro brutto/h

Praca Niemcy od zaraz bez znajomości języka na magazynie z IT Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2016 02:33

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień na magazynie ze sprzętem IT. Zatrudnienie w Monachium z zapewnionym zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: Magazynier

Wynagrodzenie: 10 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Monachium w Niemczech

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik na tym stanowisku odpowiada za kompletowanie zamówień dla klientów sklepu internetowego
  • obowiązkiem będą również inne zadania jak przyjmowanie dostaw, zadania porządkowe, aktualizowanie baz danych, itp

Oczekiwania:

  • oficjalny dokument zaświadczający o niekaralności
  • mile widziane osoby których hobby jest elektronika
  • zdolność do bezproblemowej obsługi komputera
  • doświadczenie w pracy na magazynie

Zapewniamy:

  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 200 euro za miesiąc
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę wraz z ubezpieczeniem i odprowadzaniem składek
  • pomoc w dopełnianiu spraw urzędowych aby legalnie podjąć zatrudnienie w Niemczech
  • przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Zgłoszenie zatytułowane: „magazyn-it-/08/16” prosimy przesłać mailowo na adres:
Leiharbeiter@solution4u.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-na-magazynie-ze-sprzetem-it-bez-znajomosci-jezyka-monachium/

wyświetleń: 1746, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 26257a3c252f17be

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.