€ 1760 euro brutto miesięcznie

Praca Niemcy od zaraz bez znajomości języka na magazynie w Dreźnie hurtownia słodyczy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 lipca 2016 21:03
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
magazyn-slodyczy

Od zaraz posiadamy wakaty na magazynie hurtowni słodyczy z Drezna. Praca w Niemczech bez znajomości języka na stanowisku niewymagającym wcześniej zdobytego doświadczenia.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Drezno.

Pensja miesięczna: 1760 euro brutto za miesiąc.

Obowiązki na stanowisku:

  • zbieranie zamówień dla sklepów detalicznych, które są klientami hurtowni;
  • obsługa dostaw – liczenie towaru, rozładunek, rozmieszczanie produktów na magazynie;
  • bieżące aktualizacje baz danych;
  • zadania związane z utrzymywaniem porządku na hali magazynowej.

Wymagania wobec kandydatów:

  • umiejętność uważnej pracy w skupieniu;
  • dobra organizacja czasu;
  • odpowiedzialność;
  • sumienne podejście;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • uczciwość;
  • gotowość do pracy zmianowej;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie zaletą;
  • język niemiecki nie jest wymagany.

Gwarantujemy:

  • wsparcie polskiego managera;
  • zakwaterowanie płatne 200-250 euro miesięcznie (zależnie od standardu);
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • zarobki na dobrym poziomie;
  • ubezpieczenie i składki;
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech na stałe.

Aplikacje:
CV ze zdjęciem oraz kilka słów na swój temat prosimy wysyłać pod adres mailowy:

neuearbeit@berlin.com

Prosimy wpisać w temacie wiadomości: „Niemcy praca na magazynie hurtowni słodyczy, Drezno″.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-hurtowni-slodyczy-drezno/

wyświetleń: 3662, dzisiaj: 2

Nr ogł.: 643577bdfbed2743

8 komentarzy aby “Praca Niemcy od zaraz bez znajomości języka na magazynie w Dreźnie hurtownia słodyczy”

  1. witam mam na imie konrad mam 19 lat chcialbym podjac prace od zaraz chce z kolega pojechac jesli to mozliwe pracowalem wczesniej na produkcjii tel 691305372

  2. Jestem zainteresowany 731768283

  3. witam chcialbym podjac prace ,wraz z dziewczyna od zaraz.

  4. Witam przyjme chetnie te prace prosze o waszego mejla by wyslac cv

  5. Katarzyna dn. 18 lipca 2016 @ 13:12

    Witam. Ja również jestem zainteresowana, już wysłałam meila pod skazany adres

  6. Dorota Jablecka dn. 22 lipca 2016 @ 22:18

    Witam pilnie od zaraz poszukujemy pracy z bratem.Bardzo nam zalerzy prosze o kontakt tel 724230366.Mam 40lat kobieta,brat 36 prosze o kontakt Dorota

  7. 796578887 MAM DOSWACZENIE

  8. Witam, jestem zainteresowany pracą od zaraz. Obecnie przebywam w okolicach Chemnitz. Mam 26 lat i jestem pracowity. Proszę o kontakt 🙂 531375860