€ 1400 brutto miesięcznie + premie

Praca Niemcy od zaraz bez znajomości języka magazyn z kosmetykami w Kolonii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Opublikowany: 18 lutego 2016 00:10

Magazyn drogeryjny w Kolonii poszukuje pracowników do pakowania kosmetyków od zaraz. Praca w Niemczech bez znajomości języka na legalną umowę z dobrą pensją miesięczną.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy.

Zarobki: 1400 euro miesięcznie brutto.

Zadania na stanowisku:
pracownik będzie odpowiedzialny za przepakowywanie perfum z zestawów w nowe opakowania. Do zadań będzie należało również etykietowanie kosmetyków oraz montaż zabezpieczeń antykradzieżowych.

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności;
  • gotowość do podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • sprawność manualna;
  • uczciwe podejście do obowiązków;
  • nastawienie na osiąganie wysokich limitów.

Zapewniamy:

  • możliwość zakwaterowania płatnego niedaleko miejsca pracy;
  • umowa o pracę;
  • wsparcie w relokacji oraz w zaaklimatyzowaniu się;
  • dobre wynagrodzenie wraz z premią za wyniki;
  • szkolenie wstępne;
  • pomoc polskiego opiekuna.

Aplikacje:
CV oraz LM prosimy wysyłać pod adres:
arbeiteinstellen@job4u.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: Praca na magazynie z kosmetykami, Kolonia

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-kolonia-na-magazynie-z-kosmetykami/

wyświetleń: 2383, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 21456c4d819967a1

Linki sponsorowane

1 odpowiedź aby “Praca Niemcy od zaraz bez znajomości języka magazyn z kosmetykami w Kolonii”

  1. Witam serdecznie jestem z koloni i mam doswiadczenie w pracy na magazynie. 0152 141 80 966 Bardzo prosze o kontakt