€ 8,5

Praca Niemcy na magazynie w Berlinie bez znajomości języka zbieranie zamówień

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2016 22:56

Atrakcyjna propozycja do pracy w Niemczech na magazynie w Berlinie. Oferta dla Polaków bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień z użyciem skanera.

HR Investment Sp. z o. o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.

Dla naszego Klienta w Niemczech z branży spożywczej poszukujemy osób na stanowisko:

MAGAZYNIER / KOMISJONER
Miejsce pracy: Berlin

Zakres obowiązków

kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem (praca ze skanerem)
Współpraca z innymi działami
Obsługa elektrycznego wózka paletowego
Dbanie o najwyższą jakość wykonywanej pracy
Utrzymanie porządku w miejscu pracy

Oferujemy:

Umowę o pracę tymczasową w oparciu o polski kodeks pracy (legalne oddelegowanie do Niemiec – druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i OC)
Pracę w systemie dwuzmianowym (1 i 2 zmiana)
Wynagrodzenie wypłacane w EURO bądź w PLN (podstawa + dodatki za nadgodziny i pracę w godzinach nocnych)
Bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniach oddalonych o ok. 10 km od magazynu

Wymagania

Aktualne uprawnienia operatora wózków widłowych lub elektrycznych wózków podnośnikowych – WARUNEK KONIECZNY
Zaświadczenie o niekaralności – WARUNEK KONIECZNY
Podstawowa znajomość języka niemieckiego – WARUNEK KONIECZNY
Poczucie odpowiedzialności, motywacja do pracy
Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (1. i 2. zmiana) i nadgodzin
Punktualność, dokładność, rzetelność.

wyświetleń: 1275, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 42157a46c7275bc0

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.