€ do uzgodnienia

Praca Niemcy na budowie murarz-tynkarz od zaraz bez języka Berlin przy dociepleniach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 października 2015 01:23

Firma budowlana z Berlina poszukuje pilnie pracowników do dociepleń budynków. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka od zaraz na stanowisku murarza – tynkarza.

Stanowisko: Murarz – tynkarz

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • praca na budowie przy montażu dociepleń
  • prace murarskie oraz tynkowanie
  • drobne zadania wykończeniowe

Oczekiwania:

  • zdolności budowlane
  • praktyczna znajomość fachu
  • udokumentowane przynajmniej 5cio letnie doświadczenie
  • dokładność, solidność, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • zapewniony strój roboczy, materiały oraz narzędzia
  • umowa o pracę na niemieckich warunkach
  • pracę w zgranym zespole, również z Polakami

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Adres: Ogłoszenie wygasło

wyświetleń: 1956, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 369562ea3be74acc

2 komentarze aby “Praca Niemcy na budowie murarz-tynkarz od zaraz bez języka Berlin przy dociepleniach”

  1. Jestem zainteresowany ogłoszeniem. Proszę o nr tel przesłać na podanego maila.

  2. Jestem zainteresowany tą ofertą jestem budowlańcem potrafię zrobić wszystko związane z budową proszę o kontakt mój numer tel 885107447