€ 1500 Euro/mc

Praca Niemcy Kolonia bez znajomości języka na budowie płytkarz-regipsiarz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 stycznia 2016 13:44

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech przy wykończeniach na budowie dla płytkarza-regipsiarza. Zatrudnienie w Kolonii bez znajomości języka oraz z zapewnionym płatnym zakwaterowaniem a także dobrymi zarobkami.

Stanowisko: płytkarz – regipsiarz.

Wynagrodzenie: 1500 Euro/mc.

Lokalizacja: Niemcy, Kolonia.

Czas trwania umowy: 3 lata.

Zadania na stanowisku:

  • montaż płyt z karton – gipsu;
  • układanie płytek wewnątrz i na zewnątrz;
  • inne prace ogólnobudowlane;
  • prace porządkowe.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat.b;
  • udokumentowane doświadczenie na danym stanowisku;
  • stan zdrowia pozwalający na wykonywanie obowiązków;
  • dokładność i rzetelność;
  • punktualność i uczciwość.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na czas nieokreślony;
  • atrakcyjne zarobki;
  • strój służbowy;
  • praca co najmniej na 3 lata;
  • 24 dni urlopu w roku;
  • praca od poniedziałku do piątku przez 8 godzin;
  • wolne weekendy;
  • podpisanie umowy przed wyjazdem do Niemiec;
  • płatne zakwaterowanie w dwuosobowej, świeżo odremontowanej kawalerce w cenie 262 Euro/mc.

Jak aplikować:
Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu infopraca.pl poprzez link: http://www.infopraca.pl/praca/plytkarz-regipsiarz/niemcy-kolonia/12420982

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-na-budowie-w-kolonii-jako-plytkarz-regipsiarz/

wyświetleń: 1780, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 368569364965e696