€ 1800-1900

Praca Niemcy jako Sprzedawca – Kelner / Kelnerka w bistro z Sylt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: wyspa Sylt
  • Wymagany stopień znajomości języka: Komunikatywna znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 marca 2017 03:36
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
400x300jpg

Propozycja pracy w Niemczech dla kelnera – kelnerki pełniących również funkcję sprzedawcy w bistro na Wyspie Sylt. Oczekiwane doświadczenie zawodowe oraz znajomość języka.

Aktualnie dla swojego niemieckiego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Kelner – Kelnerka – Sprzedawca
Liczba miejsc pracy: 3
Miejsce pracy: wyspa Sylt, Niemcy

Wymagania:
– komunikatywna znajomość j. niemieckiego,
– doświadczenie w gastronomii,
– umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki:
– obsługa gości bistro,
– obsługa baru.

Warunki zatrudnienia:
– niemiecka umowa o pracę,
– wynagrodzenie miesięczne: ok. 1870-1900€ brutto,
– pełen etat, 40 godzin tygodniowo,
– zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
– zapewniamy przygotowanie formalności w j. niemieckim.

Prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy niemcy@irkl.pl.
Kontakt pod nr tel. 733 516 777

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.

Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.
Zgadzam się na przetwarzanie przez IRKL Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.”
Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

wyświetleń: 1090, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 42458ca5789b9e6a