€ 9 Euro/h brutto

Praca Niemcy dla par od zaraz bez języka na produkcji opakowań w Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 stycznia 2016 14:27
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
produkcja-opakowan-kartonowych2

Fabryka z Essen zatrudni od zaraz pary na produkcję opakowań kartonowych. Praca w Niemczech dla osób bez znajomości języka oraz doświadczenia, z zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Wynagrodzenie: 9 Euro/h

Lokalizacja: Essen, Niemcy.

Liczba wolnych miejsc: 4 (dwie pary).

Opis stanowiska:

  • kontrola wydruków;
  • składanie opakowań;
  • sklejanie kartonów;
  • obsługa prostych maszyn;
  • kontrola jakości.

Wymagania:

  • dobry stan zdrowia;
  • sprawność fizyczna;
  • odpowiedzialne podejście do pracy;
  • dyspozycyjność co najmniej na pół roku;
  • mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej;
  • uczciwość i punktualność.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie płatne 250 Euro miesięcznie od pary;
  • umowę na niemieckich warunkach;
  • pracę na pełen etat;
  • odprowadzanie składek, ubezpieczenie;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • niezbędne przeszkolenia;
  • miłą atmosferę pracy w międzynarodowym towarzystwie.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń zawierających CV pod adres mailowy Leiharbeiter@solution4u.com
Prosimy również o załączenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych do celów rekrutacji.

Odpowiemy na wybrane zgłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-produkcja-opakowan-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-essen/

wyświetleń: 4357, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 57556939ae6391ef

6 komentarzy aby “Praca Niemcy dla par od zaraz bez języka na produkcji opakowań w Essen”

  1. Witam , wraz z narzeczoną jesteśmy zainteresowani ofertą . Prosimy o kontakt , możliwość wyjazdu od zaraz . Pan prawo jazdy kat B , kurs na wózki widłowe , komunikatywna znajomość j.angielskiego i niemieckiego . Pani doświadczenie na podobnym stanowisku (3 lata) , biegła znajomość j.angielskiego . Kontakt telefoniczny , bądź mailowy . Pozdrawiamy

  2. Aleksandra Bacza dn. 12 stycznia 2016 @ 17:56

    Mamy grupe 4osobowa,jestesmy chetni podjac prace w niemczech,nr tel 72505526

  3. Witam chciałabym pracowac na produkcji opakowan proszę o kontakt 605869607

  4. Witam wraz z synem jestesmy zainteresowani tą pracą prosze o kontakt 693524757

  5. JESTEM ZAINTERESOWANY TĄ PRACĄ I GOTOWY NA WYJAZD OD ZARAZ PROSZĘ O KONTAKT 505910378 DZIĘKUJE

  6. Od zaraz Para dn. 17 lutego 2016 @ 16:12

    Witam! Para w wieku M31l . K26l . Chętni do pracy od zaraz,Pan znajomość J.niemieckiego prawo jazdy Kat B . Pani znajomość J.angielskiego , bez nałogów. Posiadamy doświadczenie na produkcji . Kontakt 724-254-215.