€ 1920 brutto mc

Praca Niemcy 2020 dla par na produkcji lodów bez znajomości języka od zaraz Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2019 20:13

Fabryka z Hanoweru szuka osób do pracy w Niemczech na produkcji lodów. Zatrudnienie aktualne od zaraz i bez języka. Oferta 2020 dla par z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Hanower.

Wynagrodzenie: 1920 Eur brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac pomocniczych na produkcji lodów i deserów mrożonych, np. obsługiwanie urządzeń, dbanie o ciągłość produkcji oraz dostarczanie produktów na linię;
  • przygotowywanie i krojenie owoców;
  • czyszczenie i odkażanie zbiorników produkcyjnych;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco przez przełożonego.

Wymagania:

  • umiejętność pracownia pod presją czasu;
  • zaangażowane i samodzielne wykonywanie swoich zadań;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • elastyczność;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz na minimum 5 miesięcy;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta;
  • szkolenie pracownicze;
  • odzież roboczą;
  • dodatki do posiłków w barze pracowniczym;
  • ubezpieczenie;
  • pracę na 5 miesięcy;
  • zapewnione zakwaterowanie w cenie 250 Eur od osoby lub 300 Eur od pary;
  • przejrzyste warunki.

Aplikacja:

CV oraz LM wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:

pl-arbeiteinstellen@job4u.com z podaniem tytułu: „Niemcy praca na produkcji lodów, Hanower 2019”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-dla-par-na-produkcji-lodow-od-zaraz-hanower-2019/

wyświetleń: 639, dzisiaj: 2

Nr ogł.: 405cbea498678af