€ 12,25 brutto/h

Praca Niemcy dla par bez znajomości języka przy pakowaniu lodów od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 maja 2022 19:46

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu lodów. Zatrudnienie w fabryce z Drezna dla par pakowaczy bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę bezpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 12,25 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 16.

Zadania na stanowisku:

  • manualna praca powtarzalna przy taśmie;
  • zadaniem będzie ręczne pakowanie lodów;
  • obsługa urządzeń produkcyjnych;
  • przeprowadzanie kontroli jakości.

Wymagania:

  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • sumienność;
  • samodyscyplina;
  • pełna samodzielność;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • zaangażowane i solidne wykonywanie zadań;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • chęć pracy zmianowej;
  • punktualność;
  • brak uzależnień.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na pół roku;
  • legalne zatrudnienie;
  • możliwość przedłużenia umowy na stałe;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • szkolenie w języku polskim;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • dobrej jakości odzież termiczną;
  • pracę na trzy zmiany.

Aplikacja:

Pary proszone są o wysyłanie wspólnych zgłoszeń.

CV w języku polskim i niemieckim z aktualnym zdjęciem należy kierować na adres e-mail: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Pakowanie lodów Drezno 2022, imię i nazwisko”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-niemcy-praca-dla-par-przy-pakowaniu-lodow-bez-znajomosci-jezyka-drezno/

wyświetleń: 669, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 269627d2f1c457bc