€ 2900 brutto/mc

Praca Niemcy dla kierowcy kat.B bez języka jako dostawca zakupów od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 kwietnia 2023 21:27

Aktualna od zaraz praca w Niemczech dla kierowcy kat.B. Zatrudnienie w Kolonii bez znajomości języka jako dostawca zakupów. Zakwaterowanie darmowe zapewniał będzie pracodawca.

Stanowisko: kierowca kat. B – dostawca zakupów.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2900 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie jako dostawca dla firmy, która sprzedaje towar przez delikatesy internetowe;
  • zadaniem pracownika będzie pojawiania się w magazynie, załadunek przygotowanych zakupów, rozplanowanie trasy oraz doręczanie zakupów i pobieranie należności.

Wymagania:

  • punktualność;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • ubezpieczenie;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • zdalną rekrutację;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • darmowe zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

dringende-arbeit@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: kierowca-kat-b/05/23

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-od-zaraz-kierowca-kat-b-dostawca-zakupow-koln/

wyświetleń: 307, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 6786446ab3a751f9