€ 1650 euro brutto miesięcznie

Praca Niemcy Brunszwik bez znajomości języka od zaraz na magazynie odzieżowym

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Brunszwik
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2016 03:48

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego na magazynie z odzieżą sportową. Oferta z Brunszwiku dla komisjonerów bez doświadczenia.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Brunszwik, Niemcy

Zarobki miesięczne: 1650 euro brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Poszukiwane osoby będą wspierały pracę zespołu magazynierów. Zadania polegać będą głównie na komisjonowaniu towarów na potrzeby dużych sklepów zamawiających. Pracownik będzie przygotowywał towar do wysyłki, konieczne będzie zamontowanie zabezpieczeń antykradzieżowych oraz metkowanie każdej sztuki. Obuwie i ubrania należy zapakować w folię razem z wieszakami i ułożyć w kartonach tak, aby jak najmniej pogniecione doszły do sklepu.

Oczekiwania:

  • mile widziana nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dyspozycyjność od zaraz
  • gotowość do pracy zmianowej
  • zdolność do efektywnego zarządzania czasem pracy
  • radzenie sobie w sytuacjach stresowych
  • brak problemów zdrowotnych jak i szkodliwych nałogów

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie plus naliczana będzie opłata za zużyte media
  • system zmianowy
  • gwarantowane minimum 160 godzin miesięcznie
  • możliwość realizacji nadgodzin oraz nocy płatnych dodatkowo

Aplikacja:
Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Niemcy praca na magazynie odzieżowym, Brunszwik. Imię, nazwisko”

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.
Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

wyświetleń: 1397, dzisiaj: 2

Nr ogł.: 963571ec01e168ed