€ 15,00 - 16,50 brutto/h

Praca Niemcy bez znajomości języka sprzątanie samolotów od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 grudnia 2022 21:37

Lotnisko potrzebuje od zaraz osób do pracy w Niemczech. Zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem bez języka przy sprzątaniu-dezynfekcji samolotów. Zakwaterowanie darmowe organizuje pracodawca.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem.

Wynagrodzenie: 15,00 – 16,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca wykonywana w grupie w szybkim tempie;
  • zadaniem będzie sprzątanie i dezynfekowanie wnętrz samolotów pasażerskich;
  • pracownik będzie wynosił odpady, odkurzał oraz wycierał stoliki itp.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • wydajność, samodyscyplina;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • dokładność.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • pracę od zaraz;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • środki do sprzątania i odzież pracowniczą;
  • pracę na 12 tygodni z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • darmowe zakwaterowanie.

Aplikacja:

CV można kierować na adres e-mail:

stellenanzeige@contractor.net z tytułu: Sprzątanie-odkażanie samolotów, Frankfurt + imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-jezyka-przy-sprzataniu-samolotow-lotnisko-frankfurt-nad-menem/

Nr ogł.: 435638906320d32f