€ 4000-4500 brutto/mc

Praca Niemcy bez znajomości języka przy sprzątaniu po zgonach od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 marca 2020 20:31

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu po zgonach dla pomocnika. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pomocnik.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 4000 – 4500 Eur brutto na mc w zależności od doświadczenia i znajomości języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań pomocniczych przy wspieraniu stałych pracowników;
  • zadaniem będzie sprzątanie mieszkań, domów, sklepów oraz innych obiektów po zgonach, a także pracownik będzie zabezpieczał materiał biologiczny do utylizacji, dezynfekował powierzchnie przy użyciu silnie działającej chemii oraz ozonował, zrywał parkiety, a czasami nawet tynki itp.;
  • praca w specjalistycznych kombinezonach z maską gazową;
  • przestrzeganie najwyższych zasad bezpieczeństwa i higieny;
  • praca ciężka fizycznie, jak i psychicznie – gdyż ze względu na nałożoną maskę utrudnione jest oddychanie.

Wymagania:

  • bardzo silna psychika;
  • wysoka sprawność fizyczna – wydolność;
  • mile widziane będą osoby, które pracowały w rzeźni albo w domach pogrzebowych, czyli oswojone z widokiem krwi;
  • pożądane prawo jazdy kat. B;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego;
  • dostępność cały czas, gdyż czasami zdarzają się zgłoszenia w nocy, w weekendy i święta;
  • praca skierowana przeważnie dla mężczyzn, ale jeżeli kobiety sprostają takim zadaniom, to są mile widziane.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • dla osób bez doświadczenia szybkie przeszkolenie pracownicze;
  • niemieckie warunki zatrudnienia;
  • pracę w niemieckiej firmie;
  • środki do pracy i odzież roboczą, które spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa;
  • zakwaterowanie w cenie około 250 Eur na mc.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail:

postmortem.berlin@gmail.com z dopiskiem “pomocnik tymczasowy”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sprzatanie-po-zgonach-bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-berlin/

wyświetleń: 3696, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 2325e7cce8fbdc38

Linki sponsorowane

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.