€ 11,50 euro brutto za godzinę

Praca Niemcy bez znajomości języka przy pakowaniu pralin od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 stycznia 2017 19:57

Dostępna od zaraz opcja zatrudnienia w zakładzie produkcyjnym z Kolonii. Praca w Niemczech dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu pralinek czekoladowych.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Zarobki: 11,50 euro brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie ręczne pakowanie czekoladek
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kontrolę jakości wyrobów
  • osoby zatrudnione obdarzone zmysłem estetycznym będą wykonywały zdobienia na pralinkach

Wymagania:

  • dyspozycyjność na okres minimum 6 miesięcy
  • możliwość przedłużenia współpracy
  • pracowitość
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dokładność i profesjonalizm
  • możliwość zastosowania się do przepisów BHP

Oferujemy:

  • kompleksowe szkolenia
  • środki do dezynfekcji oraz odzież ochronną – fartuszki, czepki, maseczki, buty, itd.
  • szansę na przedłużenie umowy po 6 miesiącach dla najefektywniejszych pracowników
  • zakwaterowanie przez pierwszy okres w hotelu pracowniczym w cenie 180 euro miesięcznie, następnie pomoc w znalezieniu mieszkania

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zgłoszenia wraz z CV, LM, krótkim opisem siebie oraz danymi kontaktowymi należy wysłać na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem „Praca Niemcy pakowanie pralin, Kolonia”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-pakowanie-pralin-bez-znajomosci-jezyka-kolonia/

wyświetleń: 1825, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 76358652d459f007

4 komentarze aby “Praca Niemcy bez znajomości języka przy pakowaniu pralin od zaraz Kolonia”

  1. Chętnie podejmę pracę od zaraz.Kinga

  2. michal archacki dn. 4 stycznia 2017 @ 13:41

    Witam jestemsmy z kolega zainteresowani z kolega podjeciem pracy od 15-16 stycznia prosze o kontakt na nr 0048532204688

  3. Patryk Zajaczkowski dn. 24 stycznia 2017 @ 03:49

    Z chęcią od zaraz podjął bym prace z dziewczyna. kontakt 510873124

  4. Witam serdecznie w odniesieniu do Państwa ogłoszenia zgłaszam się na dane stanowisko. Jestem osobą spokojną pracownią i chętna do podjęcia pracy od zaraz. Mój niemiecki jest dość słaby ale dużo rozumiem i w miarę możliwości się uczę. Posiadam prawo jazdy i jeśli byliby Państwo zainteresowani moją osobą proszę o kontakt.

    Pozdrawiam,
    Beata Muruk

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.