€ 1700-2125 euro/h brutto

Praca Niemcy bez znajomości języka produkcja kanapek od zaraz Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cottbus
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 stycznia 2018 01:37

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla 8 kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz ogłoszenie zatrudnienia w Cottbus na produkcji kanapek, wrapów i tortilli.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Cottbus, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba miejsc: 8

Płaca: od 1700 do 2125 euro brutto za miesiąc

Opis stanowiska:

  • jest to praca na produkcji gotowych przekąsek – kanapek, panini i wrapów przeznaczonych do sprzedaży na stacjach benzynowych

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie na produkcji oraz ważna książeczka sanepidu
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • świetne zorganizowanie
  • gotowość do pracy na zmianie dziennej i nocnej
  • chęć i motywacja
  • nastawienie na osiąganie wyników

Oferujemy:

  • zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie 150 euro za miejsce w pokoju lub 250 za samodzielne lokum
  • pracę od zaraz w oparciu o niemiecką umowę
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Niemcy praca na produkcji kanapek, wrapów, Cottbus”

należy przesłać na adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kanapek-w-cottbus/

wyświetleń: 3186, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 7585a5e76eae32cc

Linki sponsorowane

7 komentarzy aby “Praca Niemcy bez znajomości języka produkcja kanapek od zaraz Cottbus”

  1. Słomka Martyna dn. 19 stycznia 2018 @ 11:11

    Guten Tag,
    wir sind drei Personen aus Polen, die an Ihrer Anzeige interessiert sind. Ein Paar (Frau 26/Mann 27) und junge 25 jaehrige Frau. Wir moechten zusammenarbeiten und wohnen. Wir sind fahig jeztz anzufangen zu arbeiten. Bitte nehmem Sie zu uns unter der E-mail Adresse kontakt auf: martyna.slomka1991@gmail.com
    Mit freundlichen Gruessen
    Pielarz Karolina
    Mokosiej Pawel

  2. witam ma 6 osób do pracy

  3. Witam .
    Wraz z partnerem jesteśmy gotowi podjąć prace od zaraz . proszę o kontakt klaudia1027@onet.pl

  4. Witam dwie pary szukaja pracy zakwaterowaniem, zależy nam jak najszybciej rozpocząć pracę. Proszę o kontakt jeżeli oferta jest aktualna Nr tel 536394994

  5. Witam, jestem zainteresowany praca od zaraz. Mieszkam w Forst. Prosze o kontakt

  6. Karolina dn. 27 lutego 2018 @ 15:56

    Karolina Witam jestem zainteresowana tą ofertą i jestem w stanie wyjechać od zaraz

  7. Dzien dobry jestem zainteresowana praca posiadam prawojazdy posiadam ksiazeczke sanepidu prace moge podjac od zaraz prosze o kontakt meilowy badz info na tel +48 502566818