€ 1820 euro/m-c brutto

Praca Niemcy bez znajomości języka na magazynie słodyczy od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 maja 2018 02:15

Dostępna od zaraz oferta pracy w Niemczech na magazynie ze słodyczami. Zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem dla 2 osób bez znajomości języka niemieckiego na dłuższy okres.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1800 euro za miesiąc brutto

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie ze słodyczami
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie zbieranie zamówień dla sklepów, pomoc przy rozładunku oraz załadunku towarów
  • inne obowiązki zlecane przez przełożonych

Wymagania:

  • dokument potwierdzający niekaralność
  • szybkie uczenie się
  • zdolność pracy w grupie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • odpowiedzialność i sumienność

Oferujemy:

  • zamieszkanie za 200 euro miesięcznie
  • szkolenia
  • umowę z ubezpieczeniem oraz odprowadzaniem podatków
  • możliwość stałej pracy dla najlepszych

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca na magazynie słodyczy, imię i nazwisko”

W zgłoszeniu należy zamieścić informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest podanie numeru kontaktowego.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-od-zaraz-na-magazynie-slodyczy-frankfurt-nad-menem/

wyświetleń: 3318, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 7365afdb9feab60f

1 odpowiedź aby “Praca Niemcy bez znajomości języka na magazynie słodyczy od zaraz Frankfurt nad Menem”

  1. Beata Dybowska dn. 18 maja 2018 @ 20:09

    Jestem zaintersowana podjeciem pracy of zaraz….Posiadam wlasny samochod I mieszkanie…Bardzo prosze o kontakt telefoniczny 571-237-050…

Zostaw odpowiedź do Beata Dybowska