€ 9,20 euro/godz.

Praca Niemcy bez znajomości języka od zaraz pakowanie wędlin Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cottbus
  • Opublikowany: 23 lutego 2016 23:12
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
pakowanie-wedliny-przy-tasmie

Poszukiwani pracownicy do pakowania wędlin od zaraz w zakładzie produkcyjnym w Cottbus. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka dla Polaków. Na miejscu można skorzystać z taniego zakwaterowania firmowego.

Stanowisko: pracownik pakujący.

Zarobki: 9,20 euro za godzinę.

Lokalizacja: Cottbus, Niemcy.

Opis stanowiska:

  • ważenie i układanie plasterków wędliny na tackach;
  • kontrolowanie jakości opakowań;
  • umieszczanie w maszynie pakującej;
  • zachowywanie ciągłości produkcji;
  • przyklejanie etykiet i kodów;
  • inne prace zlecone według bieżącego zapotrzebowania przy linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • gotowość do ewentualnej pracy na nadgodziny;
  • możliwość pracy na zmiany;
  • doświadczenie będzie atutem;
  • umiejętność przestrzegania przepisów BHP;
  • dobra organizacja pracy;
  • umiejętność wykonywania zadań pod presją czasu;
  • dobry stan zdrowia;
  • sprawne dłonie;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie płatne 200 euro w hotelu dla pracowników w okolicach zakładu;
  • ochronne ubranie robocze;
  • pomoc we wdrożeniu w obowiązki;
  • zgrany i pomocny zespół.

Dla kandydatów:

Aplikację składającą się z CV oraz kilku słów o sobie prosimy wysyłać pod adres mailowy neuearbeit@berlin.com.

W tytule wiadomości należy wpisać: „Niemcy praca przy pakowaniu wędlin, Cottbus 2016″

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-wedliny-bez-znajomosci-jezyka-cottbus/

wyświetleń: 3554, dzisiaj: 3

Nr ogł.: 98756ccc99730aaa

6 komentarzy aby “Praca Niemcy bez znajomości języka od zaraz pakowanie wędlin Cottbus”

  1. Aleksandra Gręzel dn. 24 lutego 2016 @ 10:28

    Jestem zainteresowana ofertą pracy, bardzo mi zależy prosiłabym o kontakt.

    tel.882551410

  2. jestem wraz z mezem zainteresowana praca w niemczech przy pakowaniu .,gotowi jestesmy od razu do wyjazdu, prosze okontakt

  3. Witamy!Ja z moim partnerem jesteśmy zainteresowani praca na produkcji w Państwa firmie.Mamy spore doświadczenie w pracy na pakowaniu i przy taśmie.Gotowi podjąć pracę w każdym terminie.zposiadamy aktualne książeczki sanepidowskie.Mój numer telefonu +48785643952

  4. Para Mlodych ludzi dn. 4 marca 2016 @ 17:42

    Jestesmy para mlodych ludzi ktorzy sa w stanie od razu do wyjazdu. Wczesniej pracowalismy rok czasu na rozkladzie miesa rowniez w niemczech.Prosimy o kontakt +48 786 979 737 dziekuje i pozdrawiam.

  5. Marcin.B dn. 13 marca 2016 @ 20:24

    Wraz z Rodzicami jesteśmy zainteresowani i jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz proszę o kontakt +48 784 807 747

  6. Jestem zainteresowany pracą. Posiadam książeczkę zdrowia. Numer kontaktowy 665 323 766