€ 2900 brutto/mc

Praca Niemcy bez języka kierowca kat.B od zaraz jako dostawca zakupów Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 marca 2022 20:54

Dla kierowcy kat.B możliwość podjęcia od zaraz pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Kolonii jako dostawca zakupów bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2900 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie firmy, która prowadzi delikatesy online;
  • stawianie się w określonych godzinach na magazynie, przyjmowanie towarów i rozwożenie ich do klientów;
  • produkty są przygotowywane zgodnie z destynacją i pracownik otrzymuje również wstępnie wytyczoną trasę;
  • dostarczanie towarów zgodnie z grafikiem.

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy kat. B i mała liczba punktów karnych;
  • dostępność od zaraz;
  • pełna samodzielność;
  • łatwe nawiązywanie nowych kontaktów;
  • dokładność, optymizm i odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego;
  • wysoka kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • pełny etat;
  • samochód służbowy z kartą paliwową – do korzystania w czasie pracy;
  • szkolenie pracownicze;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • bardzo dobre wynagrodzenie.

Aplikacja:

Zgłoszenia, mile widziane w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: kierowca-kat-b/03/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-dla-kierowcy-kat-b-dostawcy-zakupow-koln/

wyświetleń: 726, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 259622a500ef0f35

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.