€ 13.00

Pomocnik na budowie oferta pracy w Niemczech przy rozbiórkach-wyburzeniach Düsseldorf

  • Kraj: Germany
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Opublikowany: 31 maja 2015 19:00
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
rozbiorka-hali

Firma budowlana z Düsseldorf poszukuje pomocników do pracy w Niemczech na budowie przy rozbiórkach i wyburzeniach obiektów. Oferta dla Polaków bez wymaganej znajomości języka.

Stanowisko: pracownik budowlany
Miejsce pracy: Düsseldorf
Zarobki: 13 euro brutto/h
Liczba miejsc: 6
Start: lipiec 2016

Zadania:
Praca na stanowisku pomocnika budowlanego przy rozbiórce hali fabrycznej niedaleko Düsseldorf.

Wymagania:
– siła fizyczna, kondycja
– mile widziane doświadczenie budowlane
– znajomość języka będzie atutem

Oferujemy:
– bezpłatne zakwaterowanie
– dobre warunki płacowe
– umowę na okres 4 miesięcy
– możliwość wypłaty zaliczki po pierwszym tygodniu

Czekamy na zgłoszenia zdecydowanych osób pod poniższym adresem:

Ogłoszenie @ wygasło

wyświetleń: 2710, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 477556b3c2d34126

4 komentarze aby “Pomocnik na budowie oferta pracy w Niemczech przy rozbiórkach-wyburzeniach Düsseldorf”

  1. Witam jestem zainteresowany proszę o kontakt e-mail pozdrawiam.

  2. Adam.kasprzyszak dn. 18 stycznia 2016 @ 10:49

    Witam jeste zainteresowany ofertą pracy posiadam doświadczenie przy pracach rozbiuekowych w Niemczech pracowałem dwukrotnie prowadząc własną działalność w Polsce

  3. Witam. Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy. Obecnie pracuję w firmie zajmującą się rozbiórkami i wyburzeniami budynków. Pracę chętnie podejmę od zaraz. Jeżeli jest taka możliwość możemy wyjechać w ekipie dwu osobowej.

  4. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy jestem osoba o duzej energii i motywacji do pracy czekam na odpowiedz.