€ 1350 netto na mc

Pomoc kuchenna od zaraz praca w Niemczech bez języka Berlin 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 marca 2019 16:43

Restauracja z Berlina zatrudni do pracy w Niemczech jako pomoc kuchenna. Oferta 2019 bez znajomości języka z możliwością zatrudnienia od zaraz. Zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Berlin

Wynagrodzenie: 1350 Eur netto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem jest pomaganie innym pracownikom kuchni, czyli przygotowywanie składników, obsługiwanie maszyn oraz zmywanie;
  • wykonywanie innych zadań, które zlecane są na bieżąco.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • dużym atutem będzie znajomość j. niemieckiego oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • zdyscyplinowanie;
  • odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie;
  • darmowe wyżywienie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę na 12 miesięcy w pełnym wymiarze godzin;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • szkolenie pracownicze oraz strój służbowy.

Aplikacja:

CV wraz ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, a także z realnym terminem dyspozycyjności należy wysłać na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com

z podaniem numeru referencyjnego Nr ref. nu/a9/07/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-pomoc-kuchenna-do-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-berlin/

Nr ogł.: 6305c8fb55110bb4

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.