€ 10 euro brutto/ h

Pokojówka Niemcy praca przy sprzątaniu hotelu 4* od zaraz Baden-Baden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Baden-Baden
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 lipca 2018 05:22

Hotel czterogwiazdkowy z Baden-Baden poszukuje od zaraz pokojówki do legalnej pracy w Niemczech przy sprzątaniu. Zatrudnienie z podstawową znajomością języka niemieckiego minimum.

Aktualnie dla naszego niemieckiego klienta –4* obiektu hotelu poszukujemy 2 osób do pracy na stanowisku pokojowej.

Miejsce pracy : Baden-Baden

WYMAGANIA:
– znajomość języka niemieckiego minimum w stopniu podstawowym,
– mile widziane doświadczenie na stanowisku pokojowej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– utrzymanie porządku w miejscu pracy.

WARUNKI ZATRUDNIENIA:
– niemiecka umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
– praca na stałe lub na,
– praca na pełen etat – 5 dni w tygodniu po 8 godzin-możliwe nadgodziny,
– zapewnione bezpłatne zakwaterowanie,
– wynagrodzenie 10€ brutto za h .

Wyślij CV na adres mailowy cv@irkl.pl z dopiskiem pokojowa.

Osoba do kontaktu: Lidia, tel. 536 275 320.

Biorąc udział w rekrutacji IRKL:

wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej
Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji
w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane (napisz do: iod@irkl.pl)
Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa
szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl.org/pl/regulamin/
Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL. Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w „klauzuli informacyjnej”.

wyświetleń: 683, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 1385b5b112a044b2