€ 13,50 brutto/h

Pakowanie słodyczy bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 czerwca 2022 21:41

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu słodyczy. Zatrudnienie w Lipsku dla pakowaczy bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca bezpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 13,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie samodzielne przygotowywanie stanowiska oraz odmierzanie produktów;
  • pracownik będzie składał opakowania oraz pakował słodycze w zestawy promocyjne;
  • wykonywanie prac magazynowych;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją;
  • dostępność od zaraz;
  • spostrzegawczość i uczynność;
  • pracowitość i dokładność;
  • samodzielność oraz umiejętność pracy w grupie;
  • umiejętność przestrzegania zasad.

Oferujemy:

  • zgrany zespół współpracowników;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie i dodatki;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • niemiecką umowę próbną na 3 miesiące z opcją przedłużenia;
  • stałe zatrudnienie dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

arbeitbeiuns2022@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: ps/l/06/22

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-niemcy-od-zaraz-przy-pakowaniu-slodyczy-w-lipsku-dla-pakowaczy/

wyświetleń: 691, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 6456298f8d83f403