€ 1850-2300/m-c brutto

Pakowanie przekąsek od zaraz praca w Niemczech 2017 bez znajomości języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 listopada 2017 22:15

Propozycja zatrudnienia od zaraz w zakładzie ze Stuttgartu dla pakowczy bez znajomości języka. Dobrze płatna praca w Niemczech przy pakowaniu słonych przekąsek.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Stuttgart, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: od 1850 do 2300 w zależności od posiadanego doświadczenia oraz znajomości języka

Liczba wakatów: 6

Opis stanowiska:

  • jest to praca w zakładzie produkującym słone przekąski
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie wyrobów, kontrola jakości oraz obsługa linii produkcyjnej

Wymagania:

  • dużą zaletę będzie możliwość przyjechania własnym autem
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • mile widziane doświadczenie
  • szybkie uczenie się
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • elastyczność i otwartość

Oferujemy:

  • szkolenia dla pracowników
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych
  • początkowo zatrudnienie do końca roku, następna umowa do czerwca 2018
  • zapewnione zakwaterowanie w samodzielnych pokojach za 250 euro miesięcznie lub 150 za
  • miejsce w 2-osobowym pokoju z własną łazienką i lodówką oraz dostępem do kuchni oraz darmowego internetu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z numerem referencyjnym: „Pakowanie słonych przekąsek, Stuttgart” na adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-od-zaraz-przy-pakowaniu-przekasek-bez-znajomosci-jezyka-stuttgart/

wyświetleń: 1004, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 625a01a4810674e