€ 2045 brutto/mc

Pakowanie perfum bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 kwietnia 2021 18:23

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Niemczech przy pakowaniu perfum. Zatrudnienie od zaraz w Hanowerze dla pakowaczy. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Hanower.

Wynagrodzenie: 2045 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca przy ręcznym pakowaniu oraz przepakowywaniu perfum;
  • zadaniem pracownika będzie wykładanie towaru na linię produkcyjną, składanie opakowań oraz ich uzupełnianie;
  • pracownik będzie dbał również o wysoką jakość.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • niezawodność i pracowitość;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • możliwość skorzystania z płatnego urlopu;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • pracę od zaraz;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc;
  • umowę próbną  na 3 miesiące z opcją jej przedłużenia;
  • niemiecką umowę o pracę.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: arbeiteinstellen2021@fastmail.com z podaniem tytułu: Pakowanie perfum, Hanower 03/2021

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-perfum-hanower/

wyświetleń: 585, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 920606dcdb61118d