€ 12,25 brutto/h

Pakowanie lodów bez języka dam pracę w Niemczech dla par od zaraz 2022 Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 października 2021 18:46

Fabryka z Drezna potrzebuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie na rok 2021-2022 dla par bez znajomości języka przy pakowaniu lodów z zakwaterowaniem darmowym zorganizowanym przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 12,25 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się w warunkach chłodniczych;
  • zadania wykonywane są z przestrzeganiem norm BHP;
  • najpierw pracownik przejdzie przeszkolenie;
  • zadaniem będzie wykonywanie powtarzalnych prac; przeprowadzanie kontroli jakości produktów, a także pakowanie gotowych towarów;
  • praca odbywa się w pozycji stojącej przy linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • energiczność, punktualność;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • atutem będzie doświadczenie na produkcji żywności;
  • dokładność;
  • dostępność od zaraz;
  • chęć wykonywania pracy zmianowej;
  • brak uzależnień.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na pół roku z opcję jej przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • bezpłatne zakwaterowanie w pensjonacie pracowniczym z dostępem do darmowego Internetu;
  • pracę na trzy zmiany;
  • ubezpieczenie.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

W aplikacji należy podać informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego oraz doświadczeniu.

CV w języku polskim i niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem należy kierować na adres e-mail: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Pakowanie lodów Drezno, imię i nazwisko”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-oferta-pracy-w-niemczech-pakowanie-lodow-od-zaraz-bez-jezyka-drezno-2021-2022/

Nr ogł.: 7596166ecd6c57ae