€ 10,84 euro/h brutto

Pakowanie galanterii od zaraz praca w Niemczech 2018 bez znajomości języka Wolfsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wolsburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 stycznia 2018 01:19

Oferta zatrudnienia w Wolfsburgu na stanowisku pakowacza. Od zaraz praca w Niemczech dla 2 Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu artykułów skórzanych.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Wolfsburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba miejsc: 2

Zarobki: 10,84 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca manualna polegają na kontroli jakości oraz pakowaniu galanterii skórzanej
  • zadaniem pracownika będzie usuwanie artykułów nie spełniających norm jakościowych

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • zdolności manualne
  • pracowitość i zaangażowanie
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • pełna samodzielność
  • samodyscyplina

Oferujemy:

  • szansę rozwoju zawodowego
  • dobre wynagrodzenie
  • pomoc w zorganizowaniu transportu na teren Niemiec
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • częściowo opłacone przez pracodawcę zamieszkanie, koszt dla pracownika to 150 euro miesięcznie

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o wysyłanie aplikacji z podaniem nr. ref.: Pakowacz galanterii skórzanej 01/18 na adres:

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-art-skorzanych-wolfsburg/

wyświetleń: 1127, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 6655a5e79a20bc60

1 odpowiedź aby “Pakowanie galanterii od zaraz praca w Niemczech 2018 bez znajomości języka Wolfsburg”

  1. kacper sobota i mateusz szymański dn. 24 stycznia 2018 @ 18:19

    Dzień dobry jestem zainteresowany wraz z kuzynem ofertą pracy.Prosze o kontakt telefoniczny pod numerem +48515321604

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.