€ 9 euro brutto/h

Pakowanie ciasteczek od zaraz bez języka praca w Niemczech Lubeka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lubeka
  • Opublikowany: 20 października 2015 04:20

Producent ciastek z Lubeki poszukuje pracowników w charakterze pakowaczy. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz ciasteczek

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Lubeka, Niemcy

Zarobki: 9 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • ręczne pakowanie ciasteczek przy taśmie produkcyjnej

Oczekiwania:

  • gotowość go zatrudnienia od zaraz
  • zręczność, zdolności manualne
  • szybkość
  • sprawność
  • brak problemów zdrowotnych
  • przestrzeganie zasad BHP

Oferta:

  • zatrudnienie od zaraz
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania na miejscu
  • przejrzysty system wynagrodzeń

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

Ogłoszenie nieaktualne

wyświetleń: 2772, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 960562583447d4a5

1 odpowiedź aby “Pakowanie ciasteczek od zaraz bez języka praca w Niemczech Lubeka”

  1. Gabriela Wawrzyniak dn. 13 listopada 2015 @ 20:24

    Witam serdecznie.Pracowałam na taśmie pakowacza szpinaku i też przy sortowaniu ziemniaków tak więc praca przy taśmie nie jest mi obca.Jestem zainteresowana waszą ofertą ale od stycznia gdyby taka możliwość też była.Pracuje sezonowo niedaleko Rostoku wszystko legalnie więc składka rentowa by mnie obejmowała i dlatego zależy aby zacząć prace od stycznia 2016 gdyż teraz miałabym na dzisiejszy dzień zabrane pieniążki na krankkasse.Możliwość przyjechania własnym autem.Z poważaniem Gabriela Wawrzyniak .

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.