€ 12,00

Operator wózka widłowego praca Niemcy na magazynie od zaraz, Cuxhaven 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cuxhaven - Niemcy
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 marca 2019 04:28
  • Wygasa: 10 dni, 5 godzin

Aktualne ogłoszenie od zaraz dam pracę w Niemczech na magazynie w Cuxhaven dla operatorów wózków widłowych. Zatrudnienie 2019 przy magazynowaniu części do wiatraków.

Chcesz zarabiać w euro i masz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych? Sprawdź naszą ofertę pracy w Niemczech!

Operator wózka widłowego (Niemcy)
Miejsce pracy: Cuxhaven – Niemcy

Opis Stanowiska:
– Obsługa wózka widłowego
– Magazynowanie części do wiatraków
– Praca w systemie 3 zmianowym

Wymagania:
– Uprawnienia na wózki widłowe
– Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
– Gotowość do pracy zmianowej
– Znajomość języka niemieckiego na poziomie A2

Oferujemy:
– Atrakcyjną stawkę: 12 euro brutto/godzinę
– Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy w cenie 40 euro tygodniowo
– Opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu
– Załatwienie niezbędnych formalności do podjęcia pracy w Niemczech
– Niemiecką umowę z gwarancją godzin

Prosimy wysyłać CV na adres: pracaniemcy@ottopraca.pl

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

ID ogłoszenia: 9685c7f9c07000ee

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: jurecka
  • Zarejestrowany od: 6 lipca 2016

Inne przedmioty dodane przez jurecka

Ostatnie przedmioty dodane przez jurecka »