€ 12,45

Operator wózka widłowego Niemcy praca od zaraz na magazynie w Zörbig

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Zörbig
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 września 2020 11:25
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
62464468_2742634742444459_6450068678384812032_n

Od zaraz na magazynie w Zörbig dostępna ciekawa praca w Niemczech dla operatora wózka widłowego. Zatrudnienie bez języka niemieckiego, wymagana dobra kondycja fizyczna.

Praca odbywa się na zmiany (w późniejszym okresie także nocki), a asortymentem tego magazynu jest karma dla zwierząt. Start już we wrześniu! Nie musisz znać języka niemieckiego, żeby tam aplikować!!

GŁÓWNE ZADANIA

• Operowanie wózkiem widłowym

• Zbieranie zamówień (pick by voice lub pick by light)

NASZE WYMAGANIA

• Gotowość do pracy także w nocy

• Dobra kondycja fizyczna (paczki do 15 kg)

SZCZEGÓŁY OFERTY

• Wygodne godziny pracy: 6-14/14-22

• Stawka godzinowa: nawet €12,45 brutto

+ dodatki zmianowe i za nadgodziny

• Zakwaterowanie ok. 30km od firmy

• Gwarantowana ilość godzin (min. 37,5 tygodniowo)

• Stabilne zatrudnienie – umowa na czas nieokreślony

• Umowa o pracę tymczasową na warunkach niemieckich

Znasz niemiecki? Masz możliwość zostania Teamleaderem!

Zadzwoń:

Diana +48 510 004 171

Edyta +48 797 340 610

Prosimy wysyłać CV na adres: pracaniemcy@ottopraca.pl

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

wyświetleń: 296, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 4535f48f8da0959a